Máme rádi lidi a jejich projekty


Jan Melvil Publishing

Nakladatelství

Jan Melvil Publishing https://www.melvil.cz/ je nakladatelství literatury osobního rozvoje. Témata jsou zaměřena na efektivitu, produktivitu, podnikání, učení, kreativitu, ale také i zdraví a vaření. Záměrem je konfrontovat české čtenáře s novými tématy i s myšlenkami nejlepších autorů a myslitelů dneška.

Příslovník

Aplikace

Příslovník je aplikace, která vám sestaví různé kombinace z lidově známých přísloví. Byla vytvořena na katedře ÚTKL jako narozeninový dárek pro H. Skoumalovou. Jmenovitě se na ní podíleli tito lidé: Hana Skoumalová, Tomáš Jelínek, Milena Hnátková, Alexandr Rosen.

Místy vznikají v Příslovníku opravdu vtipná spojení, přesvědčte se o tom sami :)

eSkills

Projekt eSkills for Jobs 2016

Kampaň eSkills for Jobs 2015 - 2016 http://www.itfitness.cz/cs/ je čtvrtým ročníkem celoevropské kampaně iniciované Evropskou komisí/Generálním ředitelstvím pro podniky a průmysl. Kampaň se snaží zvýšit informovanost mladých lidí a široké veřejnosti o důležitosti elektronických dovedností pro kvalitní život a práci v 21. století. Hlavním tématem kampaně je v letech 2015 - 2016 důležitost počítačových dovedností pro zaměstnatelnost a uplatnitelnost na trhu práce. Cílem kampaně je také zvýšit zájem mladých lidí o studium IT a budoucí profesní uplatnění v této oblasti.

PyLadies

Mezinárodní aktivita

PyLadies jsou (mezinárodní) aktivita, která se snaží přiblížit IT ženám a ženy k IT. K tomu využívá programovací jazyk Python, který je perfektní pro výukové účely a zároveň je po něm velká poptávka na trhu práce. Psaní Hravě nabízí 20 % slevu všem účastnicím kurzu PyLadies.

Napiš diplomku

Projekt

Napiš diplomku je projekt pro všechny, kteří se pouští do psaní bakalářky nebo diplomky a chtějí si tuto dlouhou a namáhavou cestu co nejvíce usnadnit. Studenti mohou čerpat inspiraci skrz videa, články a kurzy nebo řešit konkrétní potíže s vymezením tématu, metodologie, prokrastinací apod. formou individuálních konzultací. Jak jinak napsat závěrečnou školní verzi, než všemi deseti prsty? Proto rádi podporujeme Gabčiny aktivity a její studenty v tom, aby jejich práci mohli napsat co nejrychleji.

Střední škola KNIH

Škola

Střední škola KNIH je soukromá střední škola, která působí v Brně již více než 20 let. Vedení školy si uvědomuje potřebu vytvoření pozitivního studijního prostředí pro žáky. Psaní Hravě podporuje tuto školu v její činnosti.

Ekonomická olympiáda

Projekt

Ekonomická olympiáda je celorepubliková soutěž ve znalostech z ekonomie a z financí, která je určena studentům středních škol. Svým pojetím přispívá k dalšímu rozvíjení klíčových schopností a znalostí studentů v tomto oboru. Stejně jako Psaní Hravě tak podporuje studenty v získávání praktických dovedností, které se jim budou hodit do života.